پاسخ به پرسش‌های شما مایه افتخار ماست

زودفود اولین سامانه سفارش آنلاین غذا در ایران است که با هشت سال سابقه فعالیت و ارائه خدمات به صدها هزار مشتری در سراسر ایران همواره به عنوان پیشروترین برند سفارش آنلاین غذا در ایران شناخته شده است. زودفود هم‌چنین با داشتن نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت که به صورت مداوم تحت بررسی این سازمان قرار دارد، موجبات اطمینان خاطر شما را فراهم می‌کند.
بله، برای این کار با وارد شدن به حساب کاربری خود بر روی گزینه «پروفایل» کلیک کنید و پس از ویرایش اطلاعات مورد نظر، بر روی دکمه ثبت تغییرات کلیک کنید. اگر به هر دلیل به ایمیل خود دسترسی ندارید به لحاظ حفظ امنیت کاربران، متاسفانه امکان تغییر ایمیل وجود ندارد. در چنین شرایطی می‌توانید با ایمیل زودفود مکاتبه کنید.
در صورت فراموش نمودن رمز عبور می‌توانید با وارد نمودن ایمیل، نام کاربری و یا شماره تلفن همراه خود نسبت به تعیین رمز عبور جدید اقدام نمایید.
ایمیل حاوی لینک تغییر رمز بلافاصله پس از اقدام برای تغییر رمز عبور برای شما ارسال خواهد شد. در صورت دریافت نکردن این ایمیل لطفاً بخش Spam یا Junk را در ایمیل خود چک کنید.
پس از ورود به حساب کاربری خود، با کلیک بر روی آرشیو سفارش‌ها می‌توانید به آرشیو تمام سفارش‌های قبلی خود دسترسی داشته باشید و علاوه بر دسترسی به رسید سفارش‌ها از امکاناتی هم‌چون سفارش مجدد هر یک از سفارش‌های قبلی، شرکت در نظر سنجی و گزارش تاخیر استفاده نمایید.
بله، شما با ورود به حساب کاربری و کلیک روی «پروفایل» می‌توانید در منوی «اطلاعات شخصی» آدرس‌های جدیدی به پروفایل خود اضافه کنید و در هنگام ثبت سفارش، آدرس مورد نظر را برای تحویل انتخاب کنید.
شما پس از ورود به حساب کاربری خود و کلیک بر روی «پروفایل» می‌توانید با کلیک بر روی افزایش اعتبار، به میزان دل‌خواه اعتبار زودفود خود را افزایش دهید و علاوه بر سهولت پرداخت، از مزایای خرید اعتباری بهره‌مند شوید.
شما پس از وارد نمودن نام محل خود در صفحه اول زودفود، می‌توانید لیست رستوران‌های اطراف‌تان که به محدوده شما سرویس دهی دارند را مشاهده نموده و سفارش خود را از تمام این رستوران‌ها ثبت نمایید.
بله، قیمت اعلام شده در منوی رستوران‌ها در سایت زودفود، دقیقاً مطابق قیمت اعلام شده در منوی داخل رستوران است.
بله، زودفود با همکاری رستوران‌ها به طور منظم، قیمت منوی رستوران‌ها را در وب‏ سایت خود کنترل و به روز رسانی می‏‌کند.
خیر، در حال حاضر می‌توانید هر سفارش خود را تنها از یک رستوران ثبت کنید.
هر روز رستوران‌های تخفیف‌دار شهر تهران و سایر شهرستان‌ها بر روی صفحه اول سایت زودفود نمایش داده می‌شوند. علاوه بر این روش، رستوران‌های تخفیف‌دار با نشان (علامت رستوران های تخفیف دار) در لیست رستوران‌ها نمایش داده می‌شوند.
پس از ثبت سفارش، صورت‌حساب خرید به شما نمایش داده شده و ظرف چند دقیقه یک ایمیل حاوی اطلاعات سفارش و صورت‌حساب برای شما ارسال می‌گردد. هم‌چنین بلافاصله با یک پیامک از زمان تخمینی تحویل غذای خود مطلع خواهید شد.
به طور کلی قیمت‌های منوی تمام رستوران‌ها در زودفود کاملاً مطابق با منوی آن‌ها در داخل رستوران است. اما رایگان بودن هزینه پیک و طرح‌های تشویقی مثل برگشت %۳ از مبلغ خرید به اعتبار شما و هم‌چنین طرح‌های تشویقی و تخفیف جشنواره‌های گوناگون زودفود، سفارش غذا از زودفود را بیش از هر روش دیگری مقرون به صرفه می‌سازد.
خیر، در هر سفارش شما تنها می‌توانید از یک کد تخفیف استفاده کنید.
بله، در زودفود تنها تخفیف‌هایی که با هم جمع می‌شوند، تخفیف رستوران به‌علاوه یکی از طرح‌های تخفیفی زودفود است.
در صورتی که رستورانی که از آن سفارش داده‌اید نشان گارانتی زمان تحویل داشته باشد، با گزارش تاخیر از جانب شما، زودفود بخشی از مبلغ سفارش را به اعتبار زودفود شما باز خواهد گرداند.