همراهی شما با زودفـود مایه‌ی افتخار ماست

ارتباط با من

مسعود زارعی

مدیر مرکز تماس و پشتیبانی مشتریان

سلام به همه شما زودفودی‌های عزیز، من مدیر بزرگ‌ترین تیم زودفود، یعنی تیم مرکز تماس و پشتیبانی هستم. اگر در ارتباط با نحوه برخورد و یا پشتیبانی زودفود هر گونه پیشنهاد و یا انتقادی دارید که می‌تواند به من و اعضای تیم من کمک کند، بسیار بسیار زیاد خوشحال میشم که صحبت‌های شما را بشنوم.
Masoud
ارتباط با من
ارسال
ارتباط با من

امین اژدرکش

مدیر تیم قرارداد با رستوران‌ها

من و سایر اعضای تیم، همواره به دنبال بهترین رستوران‌ها در شهرهای مختلف ایران هستیم. اولویت ما زودفودی کردن رستوران‌هایی است که مورد نظر شما هستند. اگر طرفدار رستورانی هستید که زودفودی نیست و یا به طور کلی اگر تعداد رستوران‌های زودفودی در اطراف شما کم است، خوشحال میشم با پیشنهادهای خوبتون من و بقیه اعضای تیم رو کمک کنید.
Amin
ارتباط با من
ارسال
ارتباط با من

سیما سیادتی

مدیر تیم ارتباط با رستوران‌ها

یکی از حلقه‌های اصلی کسب‌و‌کار زودفود خدماتی است که رستوران‌ها به شما زودفودی‌‌های عزیز ارائه می‌کنند. مسئولیت ارتباط موثر با تمام رستوران‌های خوب زودفود بر عهده من و سایر اعضای تیم ارتباط با رستوران‌هاست. اگر نقطه نظر، انتقاد و یا پیشنهادی دارید که باید به رستوران‌ها انتقال پیدا کند، من و سایر اعضای تیم سراپا گوش هستیم.
Sima
ارتباط با من
ارسال
ارتباط با من

علیرضا صادقی پور

مدیر محصول

سلام به همه کاربران وب‌سایت و اپلیکیشن‌های موبایل زودفود، همه وب‌سایتی‌ها، همه اندرویدی‌ها، همه آی او اسی‌ها، همه خوبای زودفودی. امیدوارم حالتون خوب باشه. اگر هر نظری در مورد امکانات و نحوه عملکرد وب‌سایت و یا اپلیکیشن زودفود دارید، من و سایر اعضای تیم توسعه محصول زودفود در خدمت شما هستیم.
Alireza
ارتباط با من
ارسال